kasy i drukarki fiskalne POSNET

POSNET liderem rynku 2010 ...

Szanowni Państwo, Kolejna edycja raportu "Rynek Urządzeń Fiskalnych - Polska 2010" wydawanego przez Instytut Rynku Elektronicznego (IRE) wskazuje Posnet, jako lidera rynku kas i drukarek fiskalnych w Polsce. Tak silną pozycję zawdzięczamy dbałości o najwyższą jakość produktów, ale również skutecznej sieci dystrybucji. Wyniki corocznych badań IRE oraz kolejne wyróżnienie Posnet "Złotym Laurem Klienta 2010" dowodzą, że produkty Posnet są najczęściej wybierane przez Polskich przedsiębiorców. Dzięki wykwalifikowanym przedstawicielom firm dealerskich zdobyliśmy zaufanie Klientów niemal w każdym regionie kraju.

*Dane z raportu IRE, "Rynek Urządzeń Fiskalnych - Polska 2010"

Urządzenia fiskalne (kasy i drukarki) z kopią elektroniczną - oszczędność i wygoda .

Korzyści ze stosowania urządzeń Posnet z kopią elektroniczną paragonu:

Brak konieczności drukowania papierowych kopii paragonów.
Korzyści: Znaczna redukcja kosztów ponoszonych na materiały eksploatacyjne (rolki kasowe). Likwidacja problemów logistycznych i ograniczenie nakładów finansowych związanych z przechowywaniem „tradycyjnych” kopii paragonów przez okres 5 lat.

Zobacz: Kalkulator oszczędności

Uniwersalna karta SD/SDHC jako Informatyczny Nośnik Danych. Niewielkie rozmiary – duża pojemność.
Korzyści: Łatwość przechowywania dużej ilości danych (Na karcie SD 2GB można zapisać zawartość co najmniej 3330 standardowych rolek papieru). Szybki i łatwy dostęp do zarchiwizowanych w ten sposób danych. Karta obsługiwana przez wiele rodzajów urządzeń umożliwiających kopiowanie i archiwizowanie danych.

Zabezpieczone elektronicznie dane – możliwość weryfikacji autentyczności danych również bez udziału urządzenia fiskalnego, z którego pochodzą.
Korzyści: Możliwe jest m.in. sprawdzenie autentyczności danych zarchiwizowanych na innych nośnikach („kopia bezpieczeństwa”).

Bezpieczeństwo danych – dowolna ilość zapasowych kopii na dowolnych nośnikach danych (płyty CD, DVD, komputer, dyski przenośne, pendrive, itp)
Korzyści: Dodatkowe zabezpieczenie przed ewentualną utratą danych.

Pamięć podręczna w urządzeniu – w przypadku zapełnienia bądź braku Informatycznego Nośnika Danych (IND) w urządzeniu można na nim rejestrować sprzedaż przez okres 3 dni, po których konieczna jest archiwizacja danych na IND.
Korzyści: Zapełnienie, wyjęcie z urządzenia czy uszkodzenie IND nie powoduje konieczności przerwania sprzedaży.

100 metrowa rolka kasowa - trzykrotnie dłuższa od dotychczasowej.
Korzyści: Mniejsza częstotliwość wymiany papieru, zapewnia szybszą i bardziej płynną obsługę klientów.

Najwyższa jakość i komfort pracy.

Bardzo miło nam poinformować Państwa, że od października 2009 staliśmy się autoryzowanym dealerem urządzeń fiskalnych firmy POSNET. Od tej chwili jesteśmy w stanie kompleksowo wdrożyć takie urządzenie, począwszy od sprzedaży, programowania, fiskalizacji i wypełnieniu potrzebnych formularzy (za podatnika) do urzędu skarbowego. Wykonujemy również przeglądy konserwujące i okresowe (wymagane ustawowo) urządzeń fiskalnych.

Jakość w super cenie - kasa fiskalna już od 1099 zł netto z kompleksowym wdrożeniem. Serdecznie zapraszamy firmy do współpracy.

Pliki do pobrania:
 • Tani Dom
 • Salamon
 • Procon
 • Przedszkole 6
 • Vademecum
 • Wajerowski
 • Sukces
 • Dobry film
 • Anchem
 • Ostrycharz
 • Meble Robko
 • Akademia Joga